• Kontakt

Kontaktpersoner


Bosse Eriksson

VD
bosse@spacem2.se
+46 73-517 40 00


 


Christian Olsson

Försäljningschef
christian@spacem2.se
+46 70-838 88 80


 


Marie-Louise Andersson

Ekonomichef
marie-louise.andersson@spacem2.se
+46 73-545 34 04


 


Ian Garrett

Produktionsansvarig
ian.garrett@spacem2.se
+46 72-516 99 98


 


Tomas Gredenhag

Projektchef
tomas.gredenhag@spacem2.se
+46 70-572 36 88


 


Henrik Norström Pedersen

Inköp och materialberedning
henrik.pedersen@spacem2.se
+46 73-511 30 39


 


Nora Briné

Arbetsledare
nora.brine@spacem2.se
+46 70-795 83 45


 


Magnus Söderberg

Arbetsledare
magnus.soderberg@spacem2.se
+46 70-882 43 83


 


Roger Hedén

Förbättringsledare
roger.heden@spacem2.se
+46 73-516 48 69


 


Joakim Saleryd

Konstruktion och projektering
joakim.saleryd@spacem2.se
+46 73-508 54 47


 


Joakim Gullberg

Lager och logistik
joakim.gullberg@spacem2.se
+46 70-898 94 57


 

   

 

Kontakta oss gärna för ett möte

Vår anläggning för tillverkning ligger i Edsvära utanför Vara i Västra Götaland.

Besöksadress och vår Postadress ser du också längst ner på sidan.

Arbetssökande

Information om företag

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.